Jelenleg magyarVáltás szerb nyelvreVáltás angol nyelvre

Hírek

Kerékpártúra a Ludasi-tó körül 2017.07.08.

Egyesületünk kerépártúrát szervez a Ludasi-tó körül. A túra során a résztvevők megismerkedhetnek a tó és környéke természeti értékeivel, védelmük problematikájával és a Ludas Látogatóközponttal (prezentáció, fotókiállítás).


A túra dátuma 2017. július 8. (szombat).
Start: a hajdújárási Ludas Látogatóközpontnál délelőtt 8 órakor.

 

 

Az útvonal hossza kb. 20 km, várható időtartama kb. 4-5 óra.
A túra végpontja a Ludas Látogatóközpont (piknik).

 

Elő a biciklikkel!

Mindenkit szeretettel várunk!

Kérünk mindenkint, hogy részvételi szándékát előre jelezze a 065/8389479 számon vagy a lutra@riparia.org.rs e-mail címen.

 


Legfrisebb cikkeink

Fotó: Zoran Vukmanov Őszi kerékpártúra a Ludasi-tó körül

A Palics-Ludas Közvállalattal együttműködve, Egyesületünk ismét kerépártúrát szervez a Ludasi-tó körül. A túra során a résztvevők megismerkedhetnek a tó és környéke természeti értékeivel, védelmük problematikájával és a Ludas Látogatóközponttal.

A túra dátuma 2017.+ tovább