Jelenleg magyarVáltás szerb nyelvreVáltás angol nyelvre

Hírek

Riparia a 25. Palicsi Szüreti Napokon

Egyesületünk első ízben vett részt a Palicsi Szüreti Napok elnevezésű rendezvényen, mely 2014. szeptember 20-án és 21-én került megrendezésre immár 25. alkalommal. Aktivistáink a szerény körülmények ellenére is nagy sikerrel mutatták be Egyesületünket a látogatóknak, sokan érdeklődtek tevékenységeink iránt, szórólapjaink és kiadványaink is szép számban fogytak.

A szervezőknek (Észak-vajdasági Földműves EgyesületPark Palics K.f.t.) köszönjük a részvételi lehetőséget.

 


Legfrisebb cikkeink

Madárkarácsony 2014 Madárkarácsony 2017

Érdekelnek a környékünkön telelő madarak?

Szeretnél segíteni nekik, hogy könnyebben éljék túl a zord napokat, de nem tudod hogyan? Akkor szeretettel várunk a 2017. december 9-én (szombaton) megrendezésre kerülő Madárkarácsony programunkra, ahol a madarak és a természet kedvelői közösen+ tovább